Podpora
+420774716048

Ambasador
+420722422810
Mokropeská 1832, Černošice

Naše firma Luxury Hair Style s.r.o. je zástupcem exkluzivní brazilské kosmetické firmy RP Cosmeticos, známá po značkou Robson Peluquero pro EU.

 

Spolupracujeme s řadou kosmetických salonů, které se tak mohou přesvědčit o jedinečné kvalitě a účinnosti výrobků firmy RP Cosmeticos. Kosmetická značka RP nabízí širokou škálu výrobků a díky výzkumnému oddělení v Brazílii, které zaměstnává profesionální tým vědců, přichází na náš trh s řadou novinek.

Třikrát ročně proškolujeme tým profesionálů v Brazílii a inspirujeme se novými produkty, abychom Vám zajistili tu nejkvalitnější péči o Vaše vlasy, se kterými se můžete seznámit prostřednictvím pořádaných školení a workshopů. Projevíte-li zájem o kosmetický workshop, jsme schopni v nejbližším možném termínu uspokojit vaše požadavky prostřednictvím týmu profesionálně vyškolených kadeřníků.

Veškerý vývoj produktů RP jde ve stopách zakladatele této značky Robsona.Tento brazilský kadeřník, vymyslel špičkovou technologii, která je zaměřená na vnitřní hloubkovou regeneraci, intensivní odlesk a celkovou obnovu vlasů, která ve světě nemá obdoby.

RP je na trhu od roku 2016. Robson je profesionál, který na začátku své kariéry vyučoval kurzy v oblasti kosmetiky zaměřené pro profesionální kadeřníky. Úspěch jeho kurzů byl tak velký, že pokračoval ve své cestě po celé Brazílii a také v zahraničí. Od té doby přišla myšlenka na vytvoření nové produktové řady, která by ulehčila život profesionálním kadeřníkům. Robson poté vyvinul produkt NUANCES z řady RP, přinášející na trh kosmetiky novinku jako první společnost na světě, která vyvinula masku odstínu zeleně. Robson Peluquero vynikal v sociálních sítích a médiích obecně rozdílem mezi službami a kvalitou svých produktů RP. Facebook má více než 5 milionů návštěvníků a stále se zvyšuje množství lidí a profesionálů, kteří se těší práci tohoto skvělého kadeřníka. RP je již k dispozici v celé Brazílii, USA, Mexiku

Pro kadeřníky, Profesionální spolupráce

Pokud vlastníte kosmetický salon či studio a máte zájem o spolupráci, zašlete nám adresu Vaší provozovny a IČO. Obratem Vám zašleme katalog výrobků včetně velkoobchodního ceníku.

Nabízíme možnost spolupráce na exportu naších produktů do jiných zemí zavedeným, ale i začínajícím distributorům.

Forma spolupráce můžeme být jak formou běžného, tak exkluzivního distributora. Při zasílání žádostí o exportní spolupráci prosím zašlete i doklad o daňové registraci a níže uvedené údaje na email: luxuryhairstyle@email.cz

 • Název firmy
 • DIČ
 • Ulice a číslo popisné
 • Město
 • Stát
 • Kontaktní osoba
 • Telefonní číslo
 • Emailová adresa
 • Webové stránky

Základem navázání spolupráce je odborné proškolení a to u Vás v kosmetickém studiu nebo u nás ve školícím centru. Po absolvování školení obdržíte certifikát. Školení je možné si domluvit telefonicky u pana Dušana Javůrka.

Nemáte kosmetický salon, ale máte zájem stát se naším distributorem?

Můžete začít hned, ukažte náš katalog kadeřníkům a zprostředkujte objednávky. Nepožadujeme žádné předchozí zkušenosti s prodejem.

Výhody spolupráce

 • Žádné investice z Vaší strany – nenesete žádná rizika
 • Provizi inkasujete z každého prodaného výrobku
 • Stálý přísun katalogů a vzorků pro nové zákazníky
 • Telefonická poradna pro Vás

Kontaktujte nás

Tel. +420 774 716 048
E-mail: info@luxuryhairstyle.eu

Registrace

Na základě žádosti o registraci prověříme Vaše uvedené údaje a posléze schválíme.
Pro registraci je nutné mít identifikační číslo (IČ) s kadeřnickou činností.

Tímto souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek ochrany osobních údajů zde